Дієві поради від UNICEF Ukraine, які допоможуть зробити перебування підлітків в онлайні безпечнішим

Кожна дитина та підліток в Україні проводить значну частину свого життя онлайн. І на жаль, в інтернеті, як і в реальному житті є багато небезпек, від яких дуже хочеться їх захистити.

Чадний газ: вбережіть себе від отруєння!

За даними Міністерство охорони здоров'я України, за перший місяць нового року 76 людей отруїлися чадним газом, з яких 23 — діти. На жаль, загинуло 7 осіб,

Розповідаємо про спортивні вихідні Солонянської громади

2 лютого юні спортсмени секції «Вільна боротьба» ДЮСШ Солонянської селищної ради взяли участь у Відкритому чемпіонаті міста Запоріжжя з вільної боротьби. Головна мета Відкритого чемпіонату – популяризація вільної боротьби, підвищення спортивної майстерності та залучення дітей та молоді до активних занять спортом.

Сьогодні буде вітряно

За оперативною інформацією від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології