Освітній серіал "Як захиститися від фейків і дезінформації" надасть базові навички з фактчекінгу та протидії дезінформації

Медіаграмотність - навичка, яка захищає наші розуми та нерви. На платформі Дія.Освіта вийшов новий проєкт спільно з 1+1 media — освітній серіал про медіаграмотність.

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкотре передали смаколики, випічку, продукти харчування та окопні свічки нашим незламним Захисникам та Захисницям.

Україно, з Днем єднання!

Це свято зовсім молоде. Вперше воно було оголошено Президентом України саме 16 лютого 2022 року.