Станом на 8 січня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові.

«Знову страшний і важкий ранок в Україні — Запоріжжя, Кривий Ріг, Хмельницький, Зміїв, Харків... Давно немає жодних ілюзій щодо росіян — ми маємо завжди бути готовими до ударів по цивільних об’єктах і житлових будинках. Зокрема, здавати кров. Коли поранених привозять до лікарні, запаси компонентів крові вже мають бути сформовані. Долучайтеся до донорства — це інвестиція у ваш власний порятунок та турбота про близьких», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкотре передали смаколики, випічку та продукти харчування нашим незламним Захисникам та Захисницям.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 10 та 11 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 9 січня

Інформуємо про внесення змін до Постанови Кабміну «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб"

Відділ соціального захисту населення Солонянської селищної ради інформує про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб».