ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 23 та 24 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Декілька порад про те як зняти напругу в тілі від Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти Як?"

Тривожність і відчуття напруги в тілі — основні наслідки тривалого стресу, згідно з останнім дослідженням Gradus Research за жовтень 2023 року. Ці симптоми — вагома причина звернутися до спеціаліста або свого сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер може надавати підтримку з ментального здоров’я.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 22 січня