Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради закликає мешканців селищної ради бути обережними при користуванні природним газом.

Дата створення: 10:42 08.02.2017

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради  закликає мешканців селищної ради бути обережними при користуванні природним газом.

Про розгляд петиції

Дата створення: 09:03 06.02.2017

Соціально-гуманітарний відділ вітає Дмитренко Юлію Вікторівну зі здобутим 3-м місцем в обласній олімпіаді з української мови і літератури

Дата створення: 08:34 02.02.2017

Вітаємо Дмитренко Юлію Вікторівну, ученицю 8-го класу Солонянської СЗШ №1 (опорний заклад) зі здобутим 3-м місцем в обласній олімпіаді з української мови і літератури! Дякуємо за старанність та наполегливість!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про обласні зональні змагання з футзалу сред учнів 5-их класів

Дата створення: 14:23 24.01.2017

18 січня у приміщенні Солонянської СЗШ №2 відбулися районні змагання з футзалу серед учнів 5-их класів. За першість боролися шість команд: юні спортсмени з Сурсько-Михайлівки, Надіївки, Аполлонівки, Криничок, Башмачки та Солонянської СЗШ №2. За підсумками змагань призові місця вибороли: І-ше місце команда Солонянської СЗШ №2, ІІ-ге – команда Башмачанської СЗШ, ІІІ місце розділили між собою учні Надіївської філії та Криничанської СЗШ. Уже сьогодні, 24-го січня команда Солонянської СЗШ №2 представляла район у ІІІ-му обласному етапі змагань, в м.Дніпро. Серед 4-ох команд-учасниць Центральної зони №1 наші юні спортсмени зайняли ІІІ-тє місце. Дякуємо їм за старанність, а їхнім тренерам за наполегливу працю!

Соціально-гуманітарний відділ вітає всіх з Днем Соборності!

Дата створення: 10:24 22.01.2017

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку. Вітаємо зі святом! І надалі тримаймося разом!

Соціально-гуманітарний відділ інформує про довгоочікуване відкриття шкільної їдальні в Солонянській СЗШ №1

Дата створення: 16:05 20.01.2017

20 січня відбулося відкриття їдальні в Солонянській СЗШ №1 після тривалого ремонту. Нарешті всі роботи закінчені, обладнання закуплене та встановлене. Відремонтовані згідно до сучасних вимог їдальня і приобідня зала готові до прийому головних щоденних відвідувачів – школярів. Сьогодні ж директор опорної школи Володимир Анатолійович Бондар відзвітував про виконані роботи і витрачені на це кошти перед депутатами селищної ради, селищним головою та представниками батьківського комітету. Обійшлося без офіційних процедур та урочистого перерізання стрічок. Підсумували, що загалом на реконструкцію шкільної їдальні було виділено 1 млн 300 тис грн із місцевого бюджету. Селищний голова Михайло Мусійович Копейко наголосив, що завдяки спільним зусиллям місцевої громади, учні опорної школи нарешті отримали по-сучасному оснащене приміщення для харчування. Відмітила згуртованість депутатів селищної ради довкола вирішення проблем в освітній галузі і начальник соціально-гуманітарного відділу Ірина Вікторівна Грекова.  Подякувавши за виконану роботу, вона поділилася деякими планами на майбутнє.  Щодо шкільної їдальні, то треба відмітити, що проблему вирішено комплексно – окрім ремонту, повністю оновилось обладнання в цехах для приготування їжі: нові потужні духові шафи, плити, м’ясорубка, рукомийники. Світла й простора їдальня, укомплектована новими меблями та посудом, уже в понеділок 23-го січня зустріне перших школярів. Бажаємо їм смачного та чекаємо їхніх відгуків.

Соціально-гуманітарний відділ запрошує відвідати позачергову серію вебінарів від ВГ «Основа»!

Дата створення: 11:54 17.01.2017

Одне з основних завдань учителя — проведення якісних уроків. Шляхи досягнення цієї мети можуть бути різними. Це зрозуміле, грамотне викладання матеріалу, наповнення уроку наочністю, дослідами, інфографікою та ментальними мапами, зв'язок із сучасними досягненнями науки, компетентнісний підхід та патріотичне виховання.