ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 14 та 15 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 13 грудня

Нагадуємо про загрози у віртуальному просторі

Ворог атакує українців не лише за допомогою зброї. Ще один фронт – кіберпростір. Нагадуємо про базові правила, які допоможуть мінімізувати ризики постраждати від дій інтернет-злочинців.

Електронні рахунки за доставку газу вже в особистих кабінетах клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі»

Для споживачів газу Дніпропетровщини сформовані електронні квитанції за послуги розподілу блакитного палива за грудень. Завантажити онлайн-платіжку за доставку природного газу і сплатити онлайн за кілька кліків – можливо, за умови, якщо клієнти користуються особистим кабінетом my.grmu.com.ua.