Як зрозуміти, що ви емоційно виснажені

У шаленому ритмі життя, у тривалій напрузі ми не відразу помічаємо, як виснажуємося. Здається, тримаємося, та з кожним днем все гірше. У цей час важливо помітити дзвіночки про втому, що накопичилася, і вчасно потурбуватися про свій стан — змінити діяльність, звички, переглянути режим сну й харчування, спосіб проведення вільного часу тощо.

Проходьте безкоштовний курс "Кібербезпека для ГО" та дізнайтесь як підвищити безпеку персональних даних

Як підвищити приватність в умовах війни? Які налаштування комп’ютера, браузера, соцмереж варто тримати під контролем? Як створити безпечний пароль для акаунту? Курс «Кібербезпека для ГО» на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло дасть відповіді на ці та інші запитання.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 17 та 18 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбулось засідання робочої групи з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади

Сьогодні відбулось засідання робочої групи з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 16 січня