Презентація дослідження щодо потреб та проблем українських підприємиць бізнесу

Презентація дослідження щодо потреб та проблем українських підприємиць

На шляху до досягнення цілей жінки стикаються з численними викликами, серед яких боротьба з упередженнями. Проте роль жінки в суспільстві та економіці зростає. Жінки все частіше відкривають власну справу, беруть на себе відповідальність та  працюють у режимі багатозадачності. Тож які потреби та проблеми мають українські підприємиці?

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України

В єдності наша сила Освітяни Солонянської громади вкотре передали смаколики, випічку, продукти харчування, окопні свічки та захисні сітки, щирі дитячі малюнки та обереги нашим незламним воїнам. Безмежно вдячні усім, хто долучається. Разом наближаємо омріяну Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Відбулося засідання робочої групи заступників директорів шкіл на тему «Професійна трансформація педагогічних працівників»

26 січня у приміщенні Центр активності громадян Солоне відбулося засідання робочої групи заступників директорів шкіл на тему «Професійна трансформація педагогічних працівників».

29 січня минає 106-та річниця бою під Крутами

Сьогодні, 29 січня, Україна відзначає славетну і водночас скорботну дату у своїй історії – День пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, котрі цього дня 1918 року пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини біля села Крути на Чернігівщині, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

Стартував «Освітній марафон 2024» для педагогів Дніпропетровщини

Центр професійного розвитку педагогічних працівників провів першу онлайн-зустріч на тему «Створюємо безпечне освітнє середовище». Спікерами заходу були освітяни нашої громади, які пройшли навчання за програмою «Про.Спільноти: безпечне і сприятливе середовище для навчання».

Державні послуги для тих, хто рятує життя, — на Гіді

Працівники ДСНС щодня рятують людські життя, кожна ліквідована пожежа чи надзвичайна ситуація — результат їхньої роботи. Щоб зробити життя працівників ДСНС комфортнішим, Міністерство цифрової трансформації підготувало добірку держсервісів у сфері безпеки життєдіяльності на Гіді державних послуг.