290 років від Дня народження славетного запорізького козака Микити Коржа

Сьогодні, 13 червня 2021 року, в с. Сурсько-Михайлівка нащадки козацької слави відомого Микити Леонтійовича Коржа відсвяткували 290-річницю від дня його народження. Вшанувати пам’ять великого запорізького козака прийшли небайдужі мешканці громади, український письменник, журналіст та краєзнавець – Микола Петрович Чабан, а також працівники селищної ради. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку на могилі Микити Коржа та згадали добрим словом козака-земляка, адже він жив і робив все задля добробуту людей. По закінченні заходу, Наталія Іванівна Семенова запросила всіх бажаючих на екскурсію до живого музею Микити Коржа, де розповіла цікаві факти з життя козака та історію створення живого музею. Дякуємо всім, хто долучився до заходу, адже ми повинні пам’ятати свою історію, людей які залишили в ній добрий слід та донести про це підростаючому поколінню.

Пенсійний фонд інформує: Про зміни в порядку виплати пенсій та стратегію “пенсія на картки”

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що постановою від 26 травня 2021 року       № 546 “Про внесення змін до деяких постанов” Кабінет міністрів України вніс зміни у своє рішення, яке було ухвалено у березні цього року, щодо переводу пенсій та інших соціальних виплат на банківські картки.

До уваги! Шановні мешканці громади!

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що  16 червня 2021 року з 09-00 до 10-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія». На питання відповідатиме заступник начальника сервісного центру Петрук Лариса Володимирівна.

В Солонянській територіальній громаді розпочато роботи по забезпеченню вільного доступу різних груп та категорій населення до приміщень закладів охорони здоров’я

Однією із головних вимог для контрактування з Національною службою здоров’я України у 2021 році є наявність сертифікатів доступності для маломобільних груп населення до лікарень, амбулаторій та фельдшерських пунктів шляхом облаштування приміщень пандусами.

Щасти на ЗНО!

Сьогодні, 10 червня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання продовжиться тестуванням з біології.