Чисті та доглянуті узбіччя – шлях до благоустрою громади

Дата: 09.06.2021 14:48

У Солонянській селищній територіальній громаді продовжуються роботи з благоустрою автомобільних доріг. Днями проведено розчистку узбіччя дороги на відрізку шляху від смт Солоне до с. Аполлонівка (поворот в сторону с. Дніпровське). Спиляно молоді пагони дерев та кущів, які розрослися, прибрано узбіччя від сміття та відходів, покращено санітарно-екологічний стан території громади. Дані заходи покликані убезпечити як автомобілістів, так і пішоходів адже дозволяють збільшити видимість на автодорозі та своєчасно зреагувати на будь які перешкоди. Роботи триватимуть і надалі.