Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Дата: 09.06.2021 15:29

Сьогодні, 09 червня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На розгляд комісії було подано 31 заяву від жителів нашої громади, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення. Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

• 18 осіб (55500,00 грн) - на оперативне лікування, післяопераційну реабілітацію, лікування
  • 6 осіб (9000,00) - на вирішення соціально-побутових питань
  • 2 особи (7000,00) - на поховання непрацюючих громадян
  • 5 осіб (7500,00) – учасникам антитерористичної операції,їх родинам.

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 79 000,00 грн із місцевого бюджету на вирішення складних ситуацій мешканців Солонянської громади.