8-9 червня делегація представників робочої групи по розробці Стратегії розвитку Солонянської громади взяли участь у дводенному онлайн-тренінгу для громад Південного Хабу "Діяльність робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади", яке провели експерти з розробки стратегій місцевого розвитку "Програми U-LEAD з Європою" Денис Абрамов та Віктор Бондарук. Метою заходу стало підбиття підсумків та інформування учасників про результати попереднього етапу стратегічного планування, аналіз виявленої проблематики, опрацювання теоретичних та практичних навичок формування пріоритетів розвитку території, оперативних цілей та завдань стратегії розвитку. На початку заходу учасники зустрічі розібрали місію та стратегічне бачення майбутнього громади, SWOT-аналіз Солонянської громади, сильні та слабкі її сторони. Наприкінці зустрічі учасники тренінгу одержали домашнє завдання та рекомендації щодо підготовки та презентації на 3 засіданні робочих груп SWOT-аналізу та матриці стратегічних пріоритетів, оперативних цілей та завдань стратегії. Тож, не обмежуємося реаліями сьогоднішнього дня, а плануємо подальші кроки та дії, які допоможуть зробити нашу громаду дійсно квітучою та економічно розвиненою.