Військовослужбовець 97 батальйону 60 ОМБр Владислав Харченко служить у ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення.

«24 лютого 2022 я розвозив хліб – була моя зміна, а 25 лютого я вже був 60-ці і побратими майже одразу дали мені позивний «Борода»».

За 2 роки Владислав пройшов шлях від солдата до головного сержанта своєї роти, а сама бригада стала йому рідною:

«У складі бригади воював на Херсонщині та під Бахмутом, а зараз даємо відсіч на Східному напрямку».

Народився «Борода» в с. Тритузне, Солонянська громада. Вдома на воїна чекають мама, дружина та син з донькою.

В січні 2024 року Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський вручив Владиславу Харченко відзнаку «За звитягу».

Саме завдяки таким українцям, як «Борода», ЗСУ тримають стрій та обов’язково подолають ворога!

Щоденна робота наших воїнів неоціненна, вони віддано, не жаліючи своїх сил, виборюють світле майбутнє нашої держави. Віримо в ЗСУ, безмежно пишаємося кожним Захисником та Захисницею!

Слава Україні!

Героям Слава!