Відбулось засідання 33 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 17 серпня, відбулось засідання 33 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів. На порядок денний було винесено 34 питань, які попередньо опрацьовувались на засіданні профільної комісії.

актуально для ВПО

Чи мають право на субсидію ВПО?

Так, внутрішньо переміщена особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні без укладення договору оренди, може отримувати субсидію.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 21 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Солонянщина продовжує читати!

15 серпня в Солонянській бібліотеці відбулася презентація книги «Через тернії до Перемоги» нашої землячки з Дніпропетровщини – Зінаїди Грушко-Колінько, авторки віршів і прози на теми життя свого народу.