Соціально-гуманітарний відділ інформує: про візит до Жданівського (Надіівського) ДНЗ

Іспит для освітян солонянської громади триває. Знаю, що вже є зацікавлені прихильники, які з нетерпінням чекають звіту. Зараз розповідь про підготовку до нового навчального року Жданівського (Надіівського) ДНЗ. Найактуальніше - ми а проекті ЮНІСЕФ і це означає, що незабаром відкриємо ще одну групу на 20 місць! Тому клопот у завідуючоі Ніни Василівни Лійв чимало. Проте реконструкція йде своєю чергою, а впорядкування наявних приміщень - своєю. І як наслідок - придбана нова плита, постільна білизна. Звично і традиційо вже за участю селищноі ради. Святкова актова зала чекає першого свята! Воно вже зовсім поруч!!!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про готовність Аполлонівської СЗШ І-ІІ СТУПЕНІВ до нового навчального року

Естафету серпневого звітування приймає Аполлонівський школа. В ній панує дух знань, розуму та творчості. Звичайно, тон задає директор - Наталія Балаур. Знає високий рівень вимог батьків, тому до оновленої матеріальної бази додається і змістовний компонент. Школа в очікуванні нової подорожі Країною Знань. В добру путь!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про готовність Аполлонівського ДНЗ "Ромашка" до нового навчального року

Продовжуємо доповідати про готовність починати новий 2016-2017 навчальний рік. Аполлонівський ДНЗ "Ромашка" зустрів нас майже всім новим: нові лави, новий тротуар, оновлені альтанки. Замінено близько 50 вікон, двері. Придбано новий водонагрівач та морозильний ларь. Смачні полуденки, калорійні сніданки та обіди чекають всіх дітлахів. Ляльковий театр чекає глядачів, костюми, виготовлені власноруч вже засумували за маленькими акторами. Дякуємо, шановні завідуюча Ніна Якимівна Чорногор та весь Ваш дружній колектив, Ви попрацювали на славу! Українське дошкілля процвітає!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про результати візиту в Солонянський ДНЗ "Золотий півник"

Звітуємо перед батьками та громадою Солоного про стан готовності навчальних закладів до початку нового 2016-2017 навчального року. Першими іспит тримав ДНЗ "Золотий півник". Велетенські зусилля доклав колектив на чолі із завідуючої Неллі Георгіівною Васильєвою. Як результат - зроблено ремонт харчоблоку, майже на 17 тис.грн. придбано посуд.Малечу чекають і нові ліжечка з новою постільною білизною! Впевнено стартує дошкілля!

Безкоштовна вода

В рамках співпраці Солонянської селищної ради та Президента академії футболу "ФК Кобра-Дніпро" Ващенка Сергія Івановича на період перебоїв у водопостачанні та зниженні якості води організовано безоплатне забезпечення питною доочищеною водою дошкільних навчальних закладів, навчальних закладів, лікарні. Надійшла перша партія бутильованої води "19,5 літрів" в кількості 1056 штук. Інформацію щодо отримання води надає перший заступник президента "ФК Кобра-Дніпро" Гриб Юрій Олексійович контактний телефон 0673028929 (телефонувати пн-пт з 9-00 до 16-00)

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ШЕВЧЕНКА С НАДІЇВКА

Депутат обласної ради О. Кужман, селищний голова М. Копейко ознайомилися з ходом робіт по освоєнню коштів субвенції державного бюджету виділених на капітальний ремонт вулиці Шевченка в с Жданове