Пенсійний Фонд України анонсує проведення "Прямої телефонної гарячої лінії" 30 серпня

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 30 серпня 2023 року з 10-00 до 11-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія». На питання відповідатиме заступник начальника сервісного центру  Петрук Лариса Володимирівна.

Вітаємо всіх з Днем Державного прапора України

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Наш прапор знає увесь світ - від 24 лютого 2022 року він став символом не лише України, а й символом свободи, нескореності духу та боротьби всього світу 🇺🇦

Відбулося засідання фокус-групи вчителів математичної та природничої освітніх галузей закладів освіти Солонянської громади

Згуртуватися перед новим навчальним роком, обрати освітні орієнтири та збагатитися новими ідеями важливо і необхідно! В рамках серпневих педагогічних заходів “Три кроки до старту” на базі Центр активності громадян Солоне відбулося засідання фокус-групи вчителів математичної та природничої освітніх галузей закладів освіти Солонянської громади.