У Солоному облаштовано ще одне місце для відпочинку

Облаштування відпочинкових зон є невід’ємною частиною заходів із покращення благоустрою в Солонянській громаді та підвищення комфорту проживання і відпочинку її мешканців. У Солоному з’явилось нове місце для відпочинку.

Вітаємо переможця Міжрегіонального турніру німецько-українського проєкту «Молодь дебатує» учня Солонянського ліцею Максима Харченка

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у Дніпрі, Полтаві, Миколаєві, Житомирі, Тернополі та Краматорську відбулися Міжрегіональні турніри німецько-українського проєкту «Молодь дебатує». Команду Солонянської громади у місті Дніпро представляв вихованець гуртка «Дебати» Центру дитячої та юнацької творчості Солонянської селищної ради, учень Солонянського ліцею Максим Харченко.

Відбулось засідання XVI сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 17 грудня 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання XVI сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 25 депутатів, на розгляд було винесено 32 питання порядку денного.

Вітаємо наших спортсменів з вдалою участю у Відкритому Кубку Західного Донбасу

16 грудня у м. Павлоград відбувся Відкритий Кубок Західного Донбасу з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 23 років на базі позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Павлоградської міської ради. Солонянську громаду на спортивному заході представляли 7 спортсменів - вихованці КЗПО «Дитячо-юнацька спортивна школа Солонянської селищної ради» (тренер Олександр Козак).