Фото без опису18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у Дніпрі, Полтаві, Миколаєві, Житомирі, Тернополі та Краматорську відбулися Міжрегіональні турніри німецько-українського проєкту «Молодь дебатує». Команду Солонянської громади у місті Дніпро представляв вихованець гуртка «Дебати» Центру дитячої та юнацької творчості Солонянської селищної ради, учень Солонянського ліцею Максим Харченко.

Цього року на Міжрегіональних змаганнях учні дебатували з таких тем:

• Чи варто ввести обов’язкове використання велошоломів при пересуванні велосипедом та електросамокатом? (8-9 класи).
  • Чи слід скоротити кількість навчальних предметів під час дистанційного навчання? (10-11 класи).

Раді повідомити, що за підсумками змагання переможцем турніру в категорії «10-11 клас» став наш учень. Слід відзначити, що на турнір завітала Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку/офіс Дніпро Таня Байєр, яка особисто відмітила вміння Максима Харченка дебатувати та грамотно відстоювати свої принципи – а це життєво необхідні навички сучасного громадянина. Щиро вітаємо Максима з перемогою та бажаємо йому такого ж блискавичного виступу та перемоги вже на Всеукраїнських дебатних іграх.