Рятувальники 58 державної пожежно-рятувальної частини отримали нове спецобладнання

31 грудня, напередодні Нового року, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Солонянської селищної ради Оберемок Володимир Васильович від імені виконавчого комітету Солонянської селищної ради вручив особовому складу 58 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області квадрокоптер DJI Mavic Air 2 Fly More Combo.

Підведено підсумки конкурсу «Феєрія новорічного дива»

Новорічні свята - це час ліхтариків, гірлянд та вогників, тож усі ми з нетерпінням чекаємо на чарівну традицію прикрашання дворів, балконів, вікон та фасадів будинків кольоровим освітленням. Одразу створюється відчуття свята та світла не тільки на вулиці, а й у душі. Для створення святкової атмосфери мешканцям та гостям Солонянської громади в період Новорічно-різдвяних свят цьогоріч в громаді вперше започатковано конкурс «Феєрія новорічного дива» в двох номінаціях:  "Настрій, дарований серцем" (найкраще оформлення подвір'я в новорічно-різдвяному стилі) та «Карнавал прикрас» (найкраще оформлення підприємства чи організації в новорічно-різдвяному стилі). Сьогодні, 30 грудня 2021 року, в кабінеті селищного голови Михайла Копейко відбулася церемонія нагородження переможців фотоконкурсу.