Новини спорту!

Сьогодні, 11 грудня, вихованці секції футболу "Дитячо-юнацької спортивної школи" Солонянської селищної ради 2007-2008 року народження (тренер Віталій Чернов) взяли участь в обласних зональних змаганнях з футзалу. Змагання проходили на базі смт Червоногригорівка Нікопольського району.

АТ «Дніпропетровськгаз»: вчасне технічне обслуговування газових мереж – запорука вашої безпеки

З початку 2021 року більше 20 тис. клієнтів замовили в АТ «Дніпропетровськгаз» технічне обслуговування газового обладнання. Такі роботи проводяться з метою забезпечення безпечної експлуатації системи газопостачання та запобігання виникнення аварійних ситуацій.

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Сьогодні, 9 грудня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

Як зупинити епідемію зневаги?..

В Солонянській громаді час від часу фіксуються випадки вандалізму: виламані дошки з лав, території, засміченні недопалками та лушпайками, хоча поруч встановлені сміттєві урни, вирвані саджанці дерев, пошкоджена новорічна ілюмінація по вулиці Гагаріна тощо.

Раді запросити жителів Солонянської громади до участі в конкурсі «Феєрія новорічного дива»

В Солонянській громаді оголошується конкурс «Феєрія новорічного дива». Його метою є створення святкової атмосфери для мешканців та гостей нашої громади в період Новорічно-різдвяних свят.