Провели профілактичну роботу із запобігання пожежам у побуті

Сьогодні, 14 грудня, поліцейський офіцер громади, працівник ДСНС  та спеціаліст служби у справах дітей спільно відвідали сім’ї нашої громади, які опинились в тяжких життєвих обставинах та провели інструктаж з протипожежної безпеки. Головною метою рейду було попередження нещасних випадків у житловому секторі. Вони поспілкувалися із жителями, нагадали дітям правила безпеки життєдіяльності та ще раз наголосили на основних правилах пожежної безпеки дорослим.

В рамках підготовки до 16 сесії Солонянської селищної ради розпочали роботу постійні комісії

Сьогодні, 14 грудня 2021 року, в Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій. Першою  підготовку до 16 сесії Солонянської селищної ради розпочала постійна комісія з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров'я.

Зміни у пенсійному забезпеченні, які відбулись  з 01 грудня 2021 року

Зміни у пенсійному забезпеченні, які відбулись з 01 грудня 2021 року

Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік» закладені зміни соціальних стандартів з 01.12.2021, а саме: збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб - з 1854 грн до 1934 грн; збільшення мінімальної заробітної плати з 6000 грн до 6500 грн.  Завдяки цим змінам Головним управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області проведені перерахунки пенсій в автоматизованому режимі.

Команда Солонянського ліцею "Екобум" посіла почесне ІІІ місце у Всеукраїнській науково-грантовій програмі освітнього проекту “Scientibattle”

За результатами Всеукраїнської науково-грантової програми для школярів і школярок освітнього проекту “Scientibattle” команда Солонянського ліцею "Екобум" посіла почесне ІІІ місце.