Сьогодні, 17 грудня 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання XVI сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 25 депутатів, на розгляд було винесено 32 питання порядку денного.

Усі питання розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради та були рекомендовані до винесення на розгляд сесії. Всі питання порядку денного було затверджено.

Наприкінці засідання Михайло Копейко подякував депутатам за підтримку і оцінку роботи праці всього апарату виконавчого комітету.

Голова районної ради Лещенко Максим Олександрович особисто поздоровив усю команду Солонянської громади із прийдешніми новорічними святами та побажав наснаги і нових успіхів. Також від імені голови Дніпропетровської обласної ради Лукашука Миколи Васильовича він поздоровив Сидоренка Геннадія Васильовича із Днем місцевого самоврядування та вручив йому наручний годинник.

Із протоколом поіменного голосування можна ознайомитись на сайті громади у розділі Останні оприлюднені документи. Також нагадуємо, що у середу, 22 грудня, о 10.00 відбудеться засідання XVII сесії Солонянської селищної ради.