Розповідаємо про спортивні вихідні вихованців ДЮСШ Солонянської селищної ради

У п’ятницю, 17 грудня, у м. Новомосковськ відбулись зональні обласні змагання з волейболу. Юнаки секції волейболу ДЮСШ (тренер Василь Іванович Шкода) 2007-2008 р.н. посіли 4 місце. Бажаємо спортсменам здоров'я, міцності духу, натхнення до тренувань та жаги до перемоги!

У суботу, 18 грудня, вихованці секції тхеквондо «Дитячо-юнацької спортивної школи» Солонянської селищної ради (тренер Володимир Петрович Кармазін) пройшли атестацію на пояси. Атестацію проводив тренер Володимир Кармазін та випускник школи ДЮСШ Станіслав Мануйленко, володар чорного поясу І ДАН Taekwon-do ITF. В результаті:

• 15 спортсменів на 9 кюп.(Білий пояс жовта смужка).
  • 8 спортсменів - 8 кюп.(Жовтий пояс)
  • 4 спорсмена - 7 кюп.(Жовтий пояс зелена смужка)
  • 4 спортсмена - 6 кюп.(Зелений пояс)
  • 5 спортсмена - 5 кюп.(Зелений пояс синя смужка)
  • 1 спортсмен - 3 кюп.(Синій пояс червона смужка).

За словами тренера, кожен пояс особливий і чітко відповідає не тільки фізичному етапу, але й ментальному стану спортсмена , який пройшов ту чи іншу ступінь.