Остерігайтеся шахраїв: МОЗ не розсилає повідомлення щодо виплати 1 тис. грн щепленим громадянам!

У мережі поширюються неправдиві повідомлення нібито від імені Міністерства охорони здоров’я, в яких пропонують користувачам надати контактні дані для виплати 1 тис. грн особам, які завершили повний курс щеплення від COVID-19.

Відбулася робоча зустріч  керівництва громади із головами постійних комісій та старост

Відбулася робоча зустріч керівництва громади із головами постійних комісій та старост

Сьогодні, 6 грудня 2021, в приміщенні Солонянської селищної ради відбулася робоча зустріч керівництва громади із головами постійних комісій, старостами старостинських округів стосовно питань формування місцевого бюджету 2022 року та підведення підсумків роботи виконавчого комітету селищної ради у 2021 році.

З нагоди Дня Збройних Сил України військовослужбовців привітали із прийдешнім святом

Сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Оберемок спільно з працівниками відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Андрієм Сіянко, Олександром Генінгом та Віталієм Варжанським привітали військовослужбовців другого відділу Дніпровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.