Дніпровське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України надає роз’яснення

Від сьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

Відбулася 17 сесія Солонянської селищної ради

Сьогодні, 22 грудня 2021 року, відбулося засідання 17 сесія Солонянської селищної ради, останнє цьогоріч. Участь в роботі взяли 22  депутата селищної ради. На порядок денний було винесено 42 питання порядку денного.  Здебільш проєкти рішень стосувалися відведення земельних ділянок, затвердження проєктів та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості),  передачі земельних ділянок у власність, затвердження технічної документації із землеустрою, тощо.

Приймайте участь у фотоконкурс «Феєрія новорічного дива»

А ми нагадуємо, що в Солонянській громаді триває фотоконкурс «Феєрія новорічного дива», який організовано з метою створення святкової атмосфери для мешканців та гостей нашої громади в період Новорічно-різдвяних свят.

На благодійному ярмарку на святі відкриття головної ялинки громади зібрали майже 9 тисяч гривень для Ельвіри Оруджевої

Щоб комусь допомагати, не обов’язково бути багатим і сильним, достатньо бути добрим. На відкритті головної ялинки Солонянської громади відбувся благодійний ярмарок зі збору коштів на лікування Ельвіри Оруджевої, учениці Башмачанської школи, яка страждає на рідкісне захворювання. Усі охочі мали змогу долучитися до благородної справи, купуючи різноманітні смаколики та сувеніри, які виготовили школярі, гуртківці закладів освіти та просто небайдужі громадяни.

Проведено поточний ремонт шкільного автобуса

Будь який автотранспортний засіб потребує обслуговування і з часом проведення капітального ремонту.  З метою забезпечення умов для безпечного та комфортного дорожнього руху школярів, було проведено поточний ремонт шкільного автобуса. На це із місцевого бюджету виділили кошти у розмірі 78 700 грн. Роботи виконувала державна установа «Солонянська виправна колонія ( №21)».