А ми нагадуємо, що в Солонянській громаді триває фотоконкурс «Феєрія новорічного дива», який організовано з метою створення святкової атмосфери для мешканців та гостей нашої громади в період Новорічно-різдвяних свят.

Конкурс триває  з 19 грудня по 28 грудня 2021 року. Передбачено 2 конкурсні номінації:

• «Настрій, дарований серцем» - найкраще оформлення в Новорічно-різдвяному стилі подвір’я або зовнішнього вигляду оселі
  • «Карнавал прикрас» - найкраще оформлення вітрини в Новорічно-різдвяному стилі.

У конкурсі можуть брати участь: усі мешканці Солонянської громади, установи, підприємства, заклади, незалежно від форм власності. Переможці отримають призи та подарунки, а мешканці громади зможуть насолодитися святковим настроєм.

Для участі в конкурсі прикрасьте ваше подвір’я чи установу в Новорічно-різдвяному стилі, зробіть фото та надішліть його на електронну адресу radasolone@gmail.com. Перші учасники вже надіслали свої роботи, скоріш надсилайте і ви!

Створімо разом атмосферу зимового свята!