ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 6 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Оголошення про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності оголошення

про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме приміщення (№ 2  згідно технічного паспорта) на І поверсі І поверхової адміністративної будівлі, загальною площею 18,4  кв.м. за адресою: с. Оріхове, вул. Шевченко, буд. 9, який відбудеться 12.12.2023 року.

Психологічне насильство – це не ОК!

Словесні образи, постійні звинувачення, приниження та встановлення тотального контролю над життям іншої людини – усе це є проявом психологічного насильства.