ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 2 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Поради щодо здорового медіаспоживання під час війни

Спускатися в укриття – на час тривоги. Дбати про сон, їжу та відпочинок – щодня. Займатися спортом – кілька разів на тиждень. Додайте до цих базових потреб ще одну корисну звичку: піклуватися про здорове медіаспоживання – завжди. Адже в умовах війни від достовірності інформації залежать прийняття рішень і збереження життя.

Солонянський водоканал інформує про тимчасове припинення водопостачання на деяких вулицях у Солоному 29 листопада

Солонянський водоканал інформує, що завтра, 29 листопада, з 08:00 до 16:00 у звʼязку із проведенням ремонтних робіт буде тимчасово відсутне водопостачання на деяких вулицях у Солоному.

Як розпізнати переохолодження?

Холодова травма або переохолодження – один із найбільших ризиків (разом із переломами кінцівок), які несе із собою зима.

Як уберегтися від переохолодження в укритті? - Поради від Дніпровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області

Унаслідок військового вторгнення Російської Федерації на територію України, дорослі та діти змушені під час повітряної тривоги знаходитися  у сховищах, аби вберегти себе та своїх рідних від обстрілів. Деколи середня температура там не досягає +10°C, а якщо використовуються підвали  та погреба, навідь у літку температура не перевищує +6°C. У таких умовах легко переохолодитися. Тож як облаштуватися, аби було тепло і зручно? Насамперед подбайте про багатошаровість одягу: