ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 13 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Нагадуємо про загрози у віртуальному просторі

Ворог атакує українців не лише за допомогою зброї. Ще один фронт – кіберпростір. Нагадуємо про базові правила, які допоможуть мінімізувати ризики постраждати від дій інтернет-злочинців.

Електронні рахунки за доставку газу вже в особистих кабінетах клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі»

Для споживачів газу Дніпропетровщини сформовані електронні квитанції за послуги розподілу блакитного палива за грудень. Завантажити онлайн-платіжку за доставку природного газу і сплатити онлайн за кілька кліків – можливо, за умови, якщо клієнти користуються особистим кабінетом my.grmu.com.ua.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 11 грудня

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до групи підтримки, ініційованої фахівцями Центру надання соціальних послуг

Під час військових дій емоційний стан людини потребує розвантаження та підтримки. Існують різні способи допомогти нам почуватися краще, коли ми відчуваємо стрес або неприємні емоції. Один із дієвих способів це творчість та турбота про інших.