ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Економічне насильство – це не ок!

Незаконне позбавлення людини коштів, майна, їжі чи житла – не міра виховання, не прояв турботи, а саме бажання контролювати. І йдеться далеко не про виховання або турботу. Це економічне насильство!

Дніпропетровська філія «Газмережі» розповідає про зміни у мінімальному розмірі річної замовленої потужності

Усі мешканці Дніпропетровщини, що приєднані до газорозподільних мереж мають сплачувати за послуги розподілу природного газу. Якщо споживач при цьому не користується газом, для нього діє мінімальний розмір замовленої потужності.

Відбулося навчальне заняття для керівників та вихователів садочків

На базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулося навчальне заняття для керівників та вихователів садочків за програмою «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та вчителів в умовах надзвичайної ситуації».

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 6 грудня