ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 8 та 9 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

З 1 грудня 2023 року Держпраці розпочала інформаційну кампанію: «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці»

1 грудня Держпраці розпочинає інформкампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

Понад 33,5 тис. клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі» вже користуються перевагами особистого кабінету

У період з 1 по 5 грудня споживачі газу Дніпропетровщини активно передають показання приладів обліку газу Дніпропетровській філії «Газмережі» за допомогою особистого кабінету https://my.grmu.com.ua/login. Вже більше 33,5 тис. клієнтів компанії користуються даним сервісом та відчули його переваги.

Важлива інформація

В п’ятницю у Солонянському ліцеї стався неприємний інцидент. Учень 10 класу розпилив перцевий балончик у вбиральні школи. Внаслідок цього виникла необхідність зупинити навчальний процес та евакуювати дітей. Кілька учнів та дехто з вчителів звернулися до медпункту зі скаргами на печіння і подразнення очей та шкіри.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 грудня

Економічне насильство – це не ок!

Незаконне позбавлення людини коштів, майна, їжі чи житла – не міра виховання, не прояв турботи, а саме бажання контролювати. І йдеться далеко не про виховання або турботу. Це економічне насильство!