Не всі громадяни можуть прийти до ЦНАП через вік, інвалідність або ж за станом здоров’я. Однаково дбати про потреби всіх людей – наш обов`язок.

Вчора, 31 січня, на заяву жительки Солоного відбувся виїзний прийом щодо надання адміністративної послуги по оформленню документів на право власності з використанням мобільної валізи.

Нагадаємо, проект «Мобільна валіза» передбачає надання послуг маломобільним групам людей, які не можуть потрапити на прийом до ЦНАПу, але таку потребу мають.  Хто може скористатись правом на отримання адміністративних послуг за допомогою мобільної валізки?

• особи з 1 групою інвалідності
  • особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись
  • особи похилого віку від 80 років і старше
  • особи, що мешкають у віддалених пунктах нашої громади.

Мобільна валізка – це компактне, але повноцінне робоче місце адміністратора ЦНАП. Програмне забезпечення мобільної валізи дозволяє адміністратору на виїзді проводити прийом громадян, як на своєму робочому місці.

Також нагадуємо, що замовити послугу «Мобільна валіза» ви можете через чат-бот СВОЇ у Телеграм https://t.me/smart_town_bot?start=selectCommunity-5

Обираєте

1. меню Послуги
  2. Мобільна валіза
  3. Замовити мобільну валізу
  4. далі вказуєте ваші особисті дані, адресу проживання, номер телефону та послугу, яку б хотіли замовити.