ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 27 жовтня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

бізнесу

Триває опитування для жителів Солонянської громади щодо розвитку підприємницької діяльності

Шановні мешканці, метою даного опитування є визначення певних проблем та шляхів їх вирішення для розвитку підприємницької діяльності на території Солонянської громади.

Дніпропетровська філія «Газмережі»: правильне використання газу у побуті – безпека вашого життя

Користуючись природним газом важливо дотримуватися основних правил безпеки. Неправильна експлуатація газового обладнання може призвести до серйозних наслідків, таких як вибухи, пожежі та інші аварії.

Захистіть себе в онлайні: місяць кібербезпеки з Дія.Освіта

Що потрапляє в мережу, залишається там назавжди — ви, безсумнівно, чули такі фрази, чи не так? У жовтні, під час місяця кібербезпеки, саме час глибше замислитися та розібрати тему безпеки в онлайн-середовищі

Родинам Захисників - порадник для родин військових

Міністерство оборони України спільно з Головним управлінням морально-психологічного забезпечення ЗСУ за сприяння Громадського Руху «Жіноча сила України» розробили порадник для родин військових.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 25 та 26 жовтня