ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 1 та 2 листопада

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 жовтня

Радіодиктант національної єдності-2023: вже сьогодні об 11:00 відбудеться щорічний диктант

Всеукраїнський радіодиктант був започаткований у 2000 році командою Українського Радіо і з того часу став найбільшим україномовним флешмобом. Головна мета події — не перевірити грамотність учасників, а об'єднати українців і знавців української мови по всьому світу.

оголошення

ОГОЛОШЕННЯ щодо визнання спадщини відумерлою

Солонянська селищна рада  повідомляє, що до Солонянського районного суду Дніпропетровської області  готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою після смерті Чубук Уляни Артемівни (померла 03.09.2001 року, актовий запис про смерть №15 від 04.09.2001 року), яка проживала за адресою: Дніпропетровська область, Солонянський (зараз – Дніпровський) район, село Стародніпровське, вул. Горького, 42.