Стартував молодіжний форум для представників громад учасниць Всеукраїнської Асоціаціїї обʼєднаних територіальних громад

У Царичанська селищна об'єднана територіальна громада розпочав свою роботу молодіжний форму для громад учасниць Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад

Спалахи Гепатиту А в Україні: що варто знати, аби вберегтися від хвороби

Випадки гепатиту А фіксуються на території України щороку в різних областях. Гепатит А має сезонність та зазвичай проявляється у холодну пору року. Наприклад, у 2022 році було зафіксовано 281 випадок.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 13 листопада

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Як впровадити програму стажування для молоді? Посібник для органів місцевого самоврядування

Посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?» містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.  Крок 1. Визначення потреб і спроможності ОМС, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування. Крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць. Крок 3. Проведення програми стажування. Крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування.