Вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2021 12:00

Шановні жителі Солонянської громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці пам’ятні дні хочеться побажати ветеранам та усім, хто пережив жахи війни, здоров’я та довгих років життя. Нехай людська пам’ять, увага та любов рідних лікують Ваші тілесні та душевні рани. Хай Ваш неоціненний подвиг та життєвий досвід завжди слугують молодому поколінню та сучасним українським воїнам прикладом стійкості, відданості, мужності, незламності, сили духу, любові до рідної землі…

Вшановуючи відважних воїнів Другої світової, ми дивимося на сучасних захисників України, які нині, так само, як їх славні предки, боронять наше право на незалежну, самостійну, сильну державу. Як і 76 років тому, вони борються - на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць, і не втрачають віри, що правда завжди перемагає.

Сьогодні в кожному місті, селі та селищі до пам'ятників на честь героїв війни люди несуть квіти аби вшанувати героїв тих часів. У Солоному відбулось покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів у Другій світовій війні. Настоятель Покровської церкви ПЦУ, військовий капелан отець Микола Марчук особисто вручив Подяку командира військової частини А1964, полковника Олега Федоренка Солонянському селищному голові Михайлу Копейко, депутатському корпусу, сільським старостам та навчальним закладам нашої громади за самовідданість, наполегливість, патріотизм та свідому громадянську позицію у справі розбудови Збройних Сил України.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди, здоров’я та добробуту кожній родині!