Наша пам’ять не згасає…. В Солоному вшанували жертв Другої світової війни хвилиною мовчання та запалили свічки "Пам'яті"

Дата: 08.05.2021 23:46

Вже сьомий рік Україна разом з європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення, бо серцем, душею, розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога над ворогом. Незважаючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася, жителі Солонянської громади долучилися до акції. Учасники акції запалили свічки та лампадки – символи жертовності і віри біля меморіалу загиблим воїнам, щоб вшанувати всіх ветеранів - живих і полеглих, які винесли на своїх плечах тягар війни, пережили окупацію та пекло концтаборів, піднімали з руїн країну, рідне селище, згадати тих, хто віддав своє життя заради свободи, заради майбутнього – дітей, онуків, правнуків, всіх наступних поколінь. У німій скорботі за усіма жертвами Другої світової війни та усіх воєнних конфліктів присутні схилили голови, на знак шани та пам’яті про подвиг наших захисників. Ми пам’ятаємо тих, чиє життя обпалила війна, душі загиблих воїнів та померлих ветеранів.

Пам’ятаємо, тих, хто боронить нашу землю сьогодні. Ми впевнені, що і у нас у війні, яка триває на сході України, теж незабаром буде перша хвилина миру.

Пам’ятаємо! Перемагаємо! Слава Україні! Героям слава!