ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 26 липня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Небезпечний ботулізм: перші ознаки

Міністерство охорони здоров'я України нагадує - спека створює ідеальні умови для поширення збудників, які викликають кишкові інфекції. Одну з найбільших загроз може становити ботулізм. Ботулізм виникає через токсин, який вражає нерви організму, утруднює дихання та може призвести до паралічу м’язів і навіть смерті.

На заході були присутні: селищний голова Солонянської селищної ради Михайло Копейко, начальник управління  головної інспекції ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Олександр Таран, заступник начальника управління головної інспекції ГУНП в Дніпропетровській області підполковник поліції Владислав Михайленко, заступник начальника з превентивної діяльності ВП № 9 ДРУП майор поліції Віталій Малоок.

Де можна натрапити на фішинг?

86% від загальної кількості випадків платіжного шахрайства за 2022 рік відбулися в мережі Інтернет. Шахраї виманюють дані банківський карток, коди, логіни та паролі через фішингові посилання, які ведуть на шахрайські сайти.

#Шахрай_Гудбай: де мона натрапити на фішинг та як уникнути шахрайства