Згуртуватися перед новим навчальним роком, обрати освітні орієнтири та збагатитися новими ідеями важливо і необхідно! В рамках серпневих педагогічних заходів “Три кроки до старту” на базі Центр активності громадян Солоне відбулося засідання фокус-групи вчителів математичної та природничої освітніх галузей закладів освіти Солонянської громади.

Під час зустрічі педагоги розглянули формати взаємодії та засоби комунікації спільноти, ознайомилися з моделями змішаного навчання та вивели формулу побудови безпечного освітнього середовища. Окремо освітяни провели практики відновлення психологічної стійкості.

Серед орієнтирів важливими є технології STEM- освіти, особливості навчання учнів 5-6 класів за НУШ, створення і підтримка учнів з особливими освітніми потребами.

Також педагогам презентували проєкт “Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей” що реалізується Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ», за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

КУ ЦПР ПП Солонянської ТГ