Дніпропетровськгаз: плата за розподіл газу – підтримка економіки регіону

У нашій країні вже третій місяць триває війна, всі українці мужньо тримають свій фронт: хтось на передовій, а хтось захищає економічний тил країни. Увесь цей нелегкий час мешканці Дніпропетровщини стабільно отримували комунальні послуги, у тому числі і з розподілу газу. Аби критична інфраструктура могла працювати в умовах воєнного стану, вона потребує розрахунків за надані послуги.

Дніпровський районний сектор № 2 філії Державної установи «Центр пробації» інформує про заходи з національно-патріотичного виховання до Всесвітнього дня вишиванки

Персонал Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області спільно з тимчасово переміщеними колегами з Краматорського районного відділу № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області разом з клієнтами пробації в умовах українських реалій, коли Україна ціною життя та завдяки зусиллям українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, у війні з росією, взяли участь у соціально-патріотичних заходах до щорічного свята, яке проводиться  в Україні та по всьому світу – Всесвітній день вишиванки.