Наша шана ветеранам!

Напередодні Дня пам’яті та примирення керівництво Солонянської селищної ради разом і головою ветеранської організації Лідією Багорко відвідали ветеранів, які проживають у нашій громаді.  Поспілкувалися із фронтовиками та висловили свою вдячність за виборену свободу та майбутнє наступних поколінь.

Фонд соціального страхування України інформує

Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.

Надійний тил – запорука Перемоги!

Робота в тилу не припиняється ні на хвилину. Освітяни Солонянської громади об’єдналися із місцевими мешканцями для допомоги фронту. Сьогодні зранку відправили майже 2 тони їжі для хлопців на передову: вареники, пиріжки смажені та солоді, котлети в тісті, різноманітне печиво та солодощі, яйця сирі та варені, бутерброди, консервацію та багато інших продуктів. Щиро дякуємо усім та кожному, хто долучився! Вклоняємось вам за допомогу!