Фото без описуСьогодні, 19 травня, під головування селищного голови Михайла Копейко відбулось засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

На початку засідання селищний голова Михайло Копейко від імені членів виконкому привітав начальника відділу, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Ольгу Олексіївну Яковлєву з ювілейним днем народження та побажав іменинниці міцного здоров’я, родинного затишку, життєвої енергії та омріяної перемоги.

Згідно плану роботи члени виконкому заслухали та обговорили 14 проєктів рішень, зокрема:

• про внесення змін до бюджету громади;
  • про внесення змін до Місцевих цільових програм;
  • про списання продуктів харчування, у яких закінчився термін придатності;
  • про покладення обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій;
  • про надання одноразової матеріальної допомоги та допомоги на поховання деяких категорій осіб;
  • про погодження передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності тощо.

Із питаннями порядку денного можна ознайомитись тут

Працюємо далі.

Разом до перемоги.