Адресну допомогу отримали малозабезпечені та багатодітні сім’ї Письмечівського та Широчанського старостинських округів. Щиро дякуємо нашим друзям Фонду DTI_Save Ukraine Digital Transformation Institute of Ukraine за співпрацю та допомогу!

Роз’яснення МОЗ: у яких випадках українці, які перебувають за кордоном, можуть оформити лікарняний дистанційно й отримати державні соціальні виплати?

Міністерство охорони здоров'я України спростило оформлення лікарняних для переселенців за кордоном, які стали тимчасово непрацездатними.

ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області передали йогурти для малечі Солонянської громади

Висловлюємо слова вдячності Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області, які надали 8000 штук йогуртів для малечі, яка перемістилася із місць проведення бойових дій та для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування Солонянської громади.  Вже найближчим часом інспектор сектору ювенальної превенції ДРУП ГУНП у Дніпропетровській області спільно з поліцейськими офіцерами громади доправлять смаколики на старостинські округи громади. Про отримання дітками, повідомимо у наступних дописах/  Дякуємо Вам, що допомагаєте допомагати! Разом – ми сила!