Хроніки добра - продовжуємо співпрацю із Благодійним Фондом «Чужих дітей не буває»

У складний час малеча потребує більшої уваги, особливо якщо це діти соціально незахищених категорій. Малеча Широчанського старостинського округу, які прибули із місць проведення бойових дій, діти–сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, батьки яких виборюють свободу України на передовій, отримали йогурти, передані Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області. А в рамках акції, організованої Солонянською селищною радою спільно із Благодійним Фондом «Чужих дітей не буває», дітлахи та їх родини отримали ще й смачні піци.

Отримано допомогу для ВПО від Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Щиро дякуємо Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України та особисто директору організації Лашко Людмилі Петрівні за надану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у прихистках нашої громади великими організаційними групами. Ми отримали постільну білизну, ковдри, матраци, подушки, рушники та гігієнічні набори. Все вже передано до прихистків.