Служба у справах дітей інформує

Вчора, 9 травня, службою у справах дітей Солонянської селищної ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції ДРУП ГУНП у Дніпропетровській області та поліцейським офіцером громади проведено рейд у сім’ї, діти, яких перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах у селах Військове, Калинівка та Оріхове.

В Дніпропетровській області скоротили комендантську годину

Відсьогодні, 10 травня, і на період  дії воєнного стану в Україні, у Дніпропетровській області комендантська година – з 23:00 до 5:00. Розпорядження про це підписав голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко

Хроніки добра

Напередодні Дня Матері Солонянська селищна рада спільно із Благодійним Фондом «Чужих дітей не буває» (до речі, голова цього фонду Олеся Кузьменко сама багатодітна мама), провели акцію для багатодітних родин Василівського старостинського округу, вручивши смачні піци. Загалом було роздано 35 піц.

Благоустрій населених пунктів Солонянської громади триває

Цього разу працівники виконавчого комітету Солонянської селищної ради привели до належного стану територію балки по вулиці Задернюка: вирубали поросль, вивезли сміття та відремонтували зруб для криниці.

Відбулось традиційне покладання квітів до меморіалу та вшанування пам'яті загиблих на полях Другої світової війни

У Солонянській громаді до Дня пам'яті та примирення відбулось традиційне покладання квітів до меморіалу та вшанування пам'яті загиблих на полях Другої світової війни.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 11 та 13 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.