Небезпека пічного опалення!

У квартирах і житлових будинках, що мають пічне опалення, необхідно звернути особливу увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час влаштування печей і їхньої експлуатації. У цих будинках загорання найчастіше відбуваються через перегрівання, появи в кам'яній кладці тріщин, а також у результаті застосування для розтоплювання горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки жарин.

На території Солонянської селищної територіальної громади перевіряють дотримання вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину

На території Солонянської селищної територіальної громади проводяться регулярні моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в з закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

Поліцію зобов'язали затримувати порушників правил військового обліку та доставляти їх до військових комісаріатів

Змінами до Кодексу України про адміністративні правопорушення поліцію зобов'язали затримувати порушників правил військового обліку та доставляти їх до військових комісаріатів.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні 17-23 травня 2021 року. План заходів

Україна приєднується до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі пройде із 17 по 23 травня 2021 р. Тиждень відкриває Друге Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху на 2021-2030 рр., схвалене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН  74/299 на 74-й сесії в серпні минулого року, з амбіційною метою скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50% до 2030 року. Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.