До уваги громадян!

Відповідно до Закону України “Про основи національного спротиву” органи місцевого самоврядування на підпорядкованих територіях можуть утворювати добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ). Такі формування створюються для виконання завдань територіальної оборони в межах територіальної громади і складаються з її жителів.

Обігрівай житло безпечно!

Нехтування нормами і правилами безпечного користування газовими приладами може стати причиною трагедії. Самовільне встановлення газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації залишаються головними причинами загибелі людей. У зв’язку з чим, звертаємося до мешканців селищної ради з закликом зайвий раз пересвідчитися у надійності газових приладів та відповідності їх технічним нормам.

Відділ цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронним органами Солонянської селищної територіальної громади застерігає

Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.

Обережно! Тонкий лід

Деякі небезпеки наче чекають своєї години, у кожної з них - свій час. Лід може підвести нас восени, взимку і навесні.

До уваги водіїв!

Зимовий період перевезень ставить додаткові вимоги для всіх учасників дорожнього руху.