До уваги мешканців Солонянської громади!

Повідомляємо про заборону стихійної торгівлі харчовими продуктами тваринного походження та іншими продуктами харчування на території Солонянської громади.

Законом України «Про благоустрій населених пунктів», рішенням Солонянської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Солонянської селищної ради», стихійна торгівля – ЗАБОРОНЕНА!

Стихійна торгівля відноситься до адміністративних правопорушень, передбачених ст. 152 Кодексу України про адміністративні порушення - «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів», і ст. 164 цього ж Кодексу - «Порушення правил підприємницької діяльності».

Забороняється торгівля на території громади продовольчими товарами, в тому числі харчовими продуктами тваринного походження, без документів, які підтверджують якість та безпеку товарів!

У разі порушення заборони, правопорушники будуть притягатись до відповідальності.