Обігрівай житло безпечно!

Нехтування нормами і правилами безпечного користування газовими приладами може стати причиною трагедії. Самовільне встановлення газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації залишаються головними причинами загибелі людей. У зв’язку з чим, звертаємося до мешканців селищної ради з закликом зайвий раз пересвідчитися у надійності газових приладів та відповідності їх технічним нормам.

Відділ цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронним органами Солонянської селищної територіальної громади застерігає

Щорічно до лікувальних закладів України надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Щоб уникнути переохолодження й обмороження, фахівці рекомендують більше про це дізнатися та дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур.

Обережно! Тонкий лід

Деякі небезпеки наче чекають своєї години, у кожної з них - свій час. Лід може підвести нас восени, взимку і навесні.

До уваги водіїв!

Зимовий період перевезень ставить додаткові вимоги для всіх учасників дорожнього руху.

Небезпека пічного опалення!

У квартирах і житлових будинках, що мають пічне опалення, необхідно звернути особливу увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час влаштування печей і їхньої експлуатації. У цих будинках загорання найчастіше відбуваються через перегрівання, появи в кам'яній кладці тріщин, а також у результаті застосування для розтоплювання горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки жарин.

На території Солонянської селищної територіальної громади перевіряють дотримання вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину

На території Солонянської селищної територіальної громади проводяться регулярні моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в з закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.