2 лютого юні спортсмени секції «Вільна боротьба» ДЮСШ Солонянської селищної ради взяли участь у Відкритому чемпіонаті міста Запоріжжя з вільної боротьби. Головна мета Відкритого чемпіонату – популяризація вільної боротьби, підвищення спортивної майстерності та залучення дітей та молоді до активних занять спортом.

Тішимось чудовими результатами наших спортсменів!. Перші місця здобули

• Болдирев Іван, з сутички – з перемоги
  • Чернишенко Матвій, з сутички – з перемоги

Вибороли срібло:

• Ружицький Кирило, 4 сутички – з перемоги
  • Суліма Данило, з сутички –2 перемоги

Нагороджені бронзовими медалями

• Горбонос Микола, 4 сутички – 2 перемоги
  • Мельник Роман, 4 сутички – 2 перемоги

Щиро вітаємо наших юних спортсменів та команду тренерів! Бажаємо впевненості у власних силах та постійного руху вперед.

У суботу, 3 лютого, в Солоному відбувся 4 тур Кубку Незламних, де змагались футбольні команди із Солоного, Нікополя, Червоногригорівки, Томаківки, Покрова та Першотравневого. Ігри були справді видовищними та динамічними. Зичимо юним спортсменам точних пасів та забитих м’ячів!

Також 3 лютого на базі Солонянського ліцею відбулась товариська зустріч волейбольних команд ДЮСШ Солоне та ДЮСШ Томаківка, де спортсмени достойно продемонстрували свою технічну підготовку та спритність.

Цієї неділі футбольна команда ТЕМП здобула впевнену перемогу над командою Альянс (Дніпро), зігравши із рахунком 3:0.

Бажаємо усім спортсменам та команді тренерів ще більше перемог та досягнень, мужності і витривалості, стійкості духу та впевненості у власних силах!

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та брати участь в змаганнях.

FC Temp Solone